Search
“el pato”
28 products
Sauces, Spices & Spreads
El Guapo
Cumin Whole Mexican Herb & Spice Seasoning
$80.99Case of 54 · 0.75 oz each
$1.50 each · $2.00/oz
Salsa El Gallo
Restaurant Style Jalapeno Salsa
$65.99Case of 6 · 11 fl oz each
$11.00 each · $1.00/fl oz
El Pato
Red Enchilada Sauce Authentic Mexican Simmer Sauce
$89.99Case of 12 · 28 oz each
$7.50 each · $0.27/oz
El Pinto
Medium Chopped Roasted Hatch Green Chile Salsa
$33.99Case of 12 · 4 oz each
$2.83 each · $0.71/oz
El Guapo
Rosemary Natural Mexican Herb Seasoning
$75.99Case of 48 · 0.25 oz each
$1.58 each · $6.33/oz
Chocolate & Sweets
Pasta, Grains & Soups
El Mexicano
Pasta Fideo Coil Authentic Mexican Noodle
$56.99Case of 40 · 7 oz each
$1.42 each · $0.20/oz
El Mexicano
Pasta Stars Authentic Mexican Natural Pasta
$56.99Case of 40 · 7 oz each
$1.42 each · $0.20/oz
Patak's
Meal Ready to Eat Madras Yellow Dal Entree Prepare
$92.99Case of 18 · 10.05 oz each
$5.17 each · $0.51/oz
Patak's
Meal Ready to Eat Delhi Spiced Entree Prepared Dish
$92.99Case of 18 · 10.05 oz each
$5.17 each · $0.51/oz
Drinks
Snacks & Crackers
Love Child Organics
Oaty Chomps Apple + Sweet Potato Snack Bars, 4 oz , Gluten Free, Non-GMO, by Nature's Path
$54.99Case of 8
$6.87 each
Organic
