Search
“classique fare”
75 products
Breakfast & Bakery
Snacks & Crackers
Back To Nature
Classic Round Crackers Natural Grocery
$70.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.92 each · $0.91/oz
Quinn
Pretzels Farm To Bag Classic Sea Salt Gluten Free
$47.99Case of 8 · 7 oz each
$6.00 each · $0.86/oz
Gluten free
Sauces, Spices & Spreads
Primal Kitchen
Sauce Barbeque Classic Organic
$49.99Case of 6 · 8.5 oz each
$8.33 each · $0.98/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Fresh Press Farms
Olive Oil Extra Virgin Classic
$97.99Case of 6 · 485 ml each
$16.33 each · $0.03/ml
Baking
Baby & Pet
I&Love&You
Dog Food Baked & Saucy Chicken Stew Potato
$109.99Case of 4 · 4 lb each
$27.50 each · $6.87/lb
I&Love&You
Dog Food Baked & Saucy Sweet Potato Beef
$109.99Case of 4 · 4 lb each
$27.50 each · $6.87/lb
Babylife
Spinach Apple Pear Blueberry Baby Food Pouch Puree
$87.99Case of 24 · 3.5 oz each
$3.67 each · $1.05/oz
Happy Tot
Happytot Pear Beet Blackberry Toddler Meal Baby Food Pouch
$55.99Case of 16 · 4 oz each
$3.50 each · $0.87/oz
Serenity Kids
Baby Food Sweet Potato Spinach Puree
$80.99Case of 24 · 3.5 oz each
$3.37 each · $0.96/oz
Plum Organics
Baby Food Fruit Prune Organic Baby Puree
$70.99Case of 24 · 3.5 oz each
$2.96 each · $0.85/oz
Organic
