Search
“blue lotus chai”
359 products
Drinks
Four Sigmatic
Chai Latte Organic Turkey Tail and Reishi
$69.99Case of 4 · 2.12 oz each
$17.50 each · $8.25/oz
Organic
Celestial Seasonings
Bengal Spice Herbal Tea, Caffeine Free, 20 Tea Bags Box
$39.99Case of 6
$6.67 each
Bigelow
Tea Bags Herbal Bags Lavender Chamomile Plus Probiotic 18 Count
$33.99Case of 6 · 0.98 oz each
$5.67 each · $5.78/oz
Third Street
Organic Honey Vanilla Spice Chai Black Tea Latte Concentrate, 32 Fluid Ounce -- 6 per case.
$59.99Case of 6
$10.00 each
Organic
Tazo
Tea Concentrate Skinny Latte Tea Concentrate
$70.99Case of 6 · 32 oz each
$11.83 each · $0.37/oz
Oregon Chai
Organic Chai Tea Latte Spiced
$57.99Case of 6 · 32 fl oz each
$9.67 each · $0.30/fl oz
Organic
Tazo
Tea Concentrate Black Tea Classic Chai Latte
$70.99Case of 6 · 32 fl oz each
$11.83 each · $0.37/fl oz
Bhakti Chai
Tea Concentrate Beverage Organic Cinnamon Origi
$78.99Case of 6 · 32 fl oz each
$13.17 each · $0.41/fl oz
Organic
Bhakti Chai
Bhakti Unsweetened Chai Concentrate
$78.99Case of 6 · 32 fl oz each
$13.17 each · $0.41/fl oz
Oregon Chai
Tea Chai SF Original Tea Concentrate
$57.99Case of 6 · 32 fl oz each
$9.67 each · $0.30/fl oz
Organic India
Tulsi Masala Chai Tea Bags - Holy Basil, Black Tea, Spices with Ginger, Stress Relieving, Immune Support, USDA Certified Organic, Antioxidant, Caffeinated - 18 Infusion Bags, 6 Pack
$43.99Case of 6
$7.33 each
Organic
Tiesta Tea
Passion Berry Jolt Herbal Tea Loose Leaf
$96.99Case of 6 · 4 oz each
$16.17 each · $4.04/oz
Bigelow
Tea Herbal Tea Bags Variety Pack 18 Count
$81.99Case of 18 · 1.1 oz each
$4.56 each · $4.14/oz
Celestial Seasonings
Sleepytime Caffeine Free Herbal Tea
$39.99Case of 6 · 20 ct each
$6.67 each · $0.33/ct
Protein & Sports
Erha
Relax Beverage Ready To Drink Vanilla Chai
$75.99Case of 12 · 8.4 fl oz each
$6.33 each · $0.75/fl oz
