Search
“bear snacks”
1,000 products
Snacks & Crackers
Barnana
Banana Bites Chewy Orginal Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Barnana
Bites Banana Peanut Butter Cup Dark Chocolate Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Barnana
Banana Bites Chewy Dark Chocolate Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Barnana
Banana Bites Peanut Butter Organic
$70.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.92 each · $1.69/oz
Organic
Annie's Homegrown
Fruit Snack Summer Strawberry Bunnies
$73.99Case of 8 · 7 oz each
$9.25 each · $1.32/oz
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz
Organic
Sahale Snacks
Nut Mix Pomegranate Flavored Pistachios
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Yumearth
Yummy Earth Fruit Snacks Gng Organic
$48.99Case of 12 · 2 oz each
$4.08 each · $2.04/oz
Organic
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$51.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.33 each · $2.71/oz
Chocolate & Sweets
Yumearth
Yummy Earth Organics Gummy Bears - Organic - Snack Pack - .7 oz, 10 Per Pack (12 Packs Total)
$120.99Single item
Organic
Breakfast & Bakery
Bear Naked
Kellogg's Bear Naked Vanilla Almond Crunch Granola
$63.99Case of 6 · 12 oz each
$10.67 each · $0.89/oz