Search
“bare fruit”
377 products
Snacks & Crackers
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Great Granny
$85.99Case of 12 · 3 oz each
$7.17 each · $2.39/oz
Organic
Simple Kitchen
ReadyWise Dried Fruit Snack Strawberries & Bananas
$43.99Case of 6 · 1.1 oz each
$7.33 each · $6.67/oz
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Simply Cinnamon
$85.99Case of 12 · 3 oz each
$7.17 each · $2.39/oz
Organic
Simple Kitchen
ReadyWise Freeze Dried Bananas Fruit Snacks
$42.99Case of 6 · 1.6 oz each
$7.17 each · $4.48/oz
Annie's Homegrown
Organic 10-Piece Fruit Snacks
$73.99Case of 8 · 7 oz each
$9.25 each · $1.32/oz
Organic
Annie's Homegrown
Fruit Snack Peel Apricot Strawberry
$64.99Case of 8 · 3.3 oz each
$8.12 each · $2.46/oz
Fruit Bliss
Deglet Noor Organic Dates Fruit Snack
$62.99Case of 6 · 5 oz each
$10.50 each · $2.10/oz
Organic
Annie's Homegrown
Fruit Snack Summer Strawberry Bunnies
$73.99Case of 8 · 7 oz each
$9.25 each · $1.32/oz
Mavuno Harvest
All Natural Dried Banana Organic
$33.99Case of 6 · 2 oz each
$5.67 each · $2.83/oz
Organic
Solely
Dried Fruit Organic Pineapple Rings
$58.99Case of 6 · 5.5 oz each
$9.83 each · $1.79/oz
Organic
Protein & Sports
Larabar
Bar Fruit & Nut Food Chocolate Chip Brownie Gluten Free
$44.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.81 each · $1.76/oz
Gluten free
Chocolate & Sweets
Baby & Pet
Paw Patrol Rang
Bold Blueberry Organic Blended Fruit Snack
$36.99Case of 10 · 3.5 oz each
$3.70 each · $1.06/oz
Organic
Paw Patrol Rang
Mixed Fruit Puree Organic Really Raspberry Pouch
$36.99Case of 10 · 3.5 oz each
$3.70 each · $1.06/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Native Forest
Pineapple Sliced in Juice Canned Fruit
$51.99Case of 6 · 15 oz each
$8.67 each · $0.58/oz