Search
“Zia Hatch Chile”
31 products
Sauces, Spices & Spreads
Hatch
Sauce Enchilada Green Roasted Garlic Medium
$77.99Case of 12 · 14 oz each
$6.50 each · $0.46/oz
Hatch
Chili Hatch Fire Roasted Tomato Enchilada Sauce - Enchilada Sauce
$75.99Case of 12 · 15 oz each
$6.33 each · $0.42/oz
Hatch
Farms Red Mild Hatch Sauce Enchilada Simmer Sauce
$75.99Case of 12 · 15 oz each
$6.33 each · $0.42/oz
505 Southwestern
Salsa Green Tomatillo Garlic Lime
$94.99Case of 12 · 16 oz each
$7.92 each · $0.49/oz
El Pinto
Medium Chopped Roasted Hatch Green Chile Salsa
$33.99Case of 12 · 4 oz each
$2.83 each · $0.71/oz
Snacks & Crackers
Kettle Heroes
Kettle Corn Hatch Green Chile Cheddar
$42.99Case of 6 · 4 oz each
$7.17 each · $1.79/oz
Chinook Seedery
Sunflower Seed Hatch Green Chili
$46.99Case of 12 · 4.7 oz each
$3.92 each · $0.83/oz
Southern Recipe
Small Batch Pork Rinds Pineapple Ancho Chile
$35.99Case of 6 · 4 oz each
$6.00 each · $1.50/oz
Breakfast & Bakery
La Tortilla Factory
Tortillas Corn Hand Made Style Green Chile Bag 8 Count
$56.99Case of 12 · 11.57 oz each
$4.75 each · $0.41/oz
Pasta, Grains & Soups
Natural Catch
Yellowfin Tuna Chili Evoo
Now $76.99Was $81.04Case of 12 · 4.4 oz each
$6.42 each · $1.46/oz
