Search
“Wilde Snacks”
623 products
Snacks & Crackers
Lesley Stowe
Raincoast Crisps Wild Blueberry and Almond Crackers
$83.99Case of 12 · 5.3 oz each
$7.00 each · $1.32/oz
Salento Provisions
Mango Dried Sweet Organic
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz
Salento Provisi
Salento Dried Organic Pineapple
$51.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.67 each · $2.48/oz
Organic
Every Body Eat
Thins Chive and Garlic Classic Deli Crackers
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Nick's Sticks
Snack Chicken Stick Free Range Gluten Free (25)
$85.99Case of 25 · 1.7 oz each
$3.44 each · $2.02/oz
Gluten free
Every Body Eat
Thins Fiery Chile Lime Classic Deli Crackers
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Every Body Eat
Thins Cheese Less Classic Deli Crackers
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Chocolate & Sweets
Yumearth
Candy Drop Peppermint Wild Organic
$41.99Case of 6 · 3.3 oz each
$7.00 each · $2.12/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Wild Planet
Wild Water Sardines in Water Natural Seafood
$52.99Case of 12 · 4.4 oz each
$4.42 each · $1.00/oz
Baby & Pet
Blue Buffalo
Blue Wilderness Grain-Free Duck Biscuits Trail Dog Treats (6 Pack)
$59.99Case of 6 · 10 oz each
$10.00 each · $1.00/oz
Blue Buffalo
Wilderness Grain-Free Salmon Biscuits Trail Dog Treats, (6 Pack)
$59.99Case of 6 · 10 oz each
$10.00 each · $1.00/oz
Protein & Sports
Kate's Real Food
Bar Dark Chocolate Cherry Almond Snack
$49.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.17 each · $1.89/oz