Search
“Why Bars,”
279 products
Protein & Sports
Why Bars,
Superfood Protein Bars, 2.04 Ounce Bars - Protein Bar Superfood, Gluten Free, Non GMO, Organic, Vegan, Simple Ingredients (Cacao)
$44.99Case of 12
$3.75 each
Organic
Why Bars,
Superfood Protein Bars, 2.04 Ounce Bars - Protein Bar Superfood, Gluten Free, Non GMO, Organic, Vegan, Simple Ingredients (Cherry Chia)
$44.99Case of 12
$3.75 each
Organic
That's It
Bar Fruit Apple Mango Natural Nutrition Bars
$80.99Case of 36 · 1.2 oz each
$2.25 each · $1.87/oz
Larabar
Food Bar Fruit & Nut Chocolate Chip Cookie Dough Gluten Free
$45.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.87 each · $1.80/oz
Gluten free
That's It
Bar Crunchables Apple Nutritional Snack Bars
$44.99Case of 6 · 2.1 oz each
$7.50 each · $3.57/oz
Fody Food Co
Fody Foods Snack Bars, Dark Chocolate Nuts & Sea Salt, 1.41 Oz , 5g Protein, Low FODMAP, Gut & IBS Friendly, Vegan, Lactose Free, Non-GMO, Gluten Free
$39.99Case of 12
$3.33 each
Gluten free
That's It
Fruit Bar Apple Cherry Natural Nutrition Bars
$80.99Case of 36 · 1.2 oz each
$2.25 each · $1.87/oz
Kate's Real Food
Bar Stash Peanut Butter Hemp Snack Bar
$48.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.08 each · $1.86/oz
Barrs
Mrs. Barr's Natural Foods Granola Bars / Maple Pecan / Certified Organic Gluten Free Oats / Soft Texture / Small Batch / Gourmet Quality / Real Ingredients / (12 Pack)
$53.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.50 each · $2.05/oz
Organic
Barrs
Mrs. Barr's Natural Foods Granola Bars / Dark Chocolate / Certified Organic Gluten Free Oats / Soft Texture / Small Batch / Gourmet Quality / Real Ingredients / (12 Pack)
$53.99Case of 12 · 2.5 oz each
$4.50 each · $1.80/oz
Organic
That's It
Fruit Apple Blueberry Nutritional Bars
$80.99Case of 36 · 1.2 oz each
$2.25 each · $1.87/oz
Chocolate & Sweets
Choczero
Bark Dark Chocolate Almond
Now $118.99Was $125.25Case of 12 · 6 oz each
$9.92 each · $1.65/oz
Breakfast & Bakery
Olyra
Bites Apple Cinnamon Fruit Filled Grain Bars
$43.99Case of 6 · 5.3 oz each
$7.33 each · $1.38/oz
Nature's Bakery
Bar Oatmeal Crumble Apple Fruit Filled Break
$85.99Case of 48 · 1.41 oz each
$1.79 each · $1.27/oz
Annie's Homegrown
Crispy Snack Bars Birthday Cake 5Count
$57.99Case of 8 · 3.9 oz each
$7.25 each · $1.86/oz
Bobo's
Almond Butter Oat Bars, Gluten Free, Non-GMO, Whole Grain Oats, Snack Bars / On-the-Go / Made with Simple Ingredients
$45.99Case of 12
$3.83 each
Gluten free
Once Upon A Farm
Baked Banana Chocolate Chip Oat Bars
$63.99Case of 8 · 4.8 oz each
$8.00 each · $1.67/oz
Nature's Bakery
Fruit Filled Oatmeal Crumble Strawberry Bar
$85.99Case of 48 · 1.41 oz each
$1.79 each · $1.27/oz
Blake's Seed Based
Bars Chewy Birthday Cake 5bars
$43.99Case of 6 · 4.6 oz each
$7.33 each · $1.59/oz
Annie's Homegrown
Double Chocolate Chip Granola Bars
$89.99Case of 6 · 11.76 oz each
$15.00 each · $1.28/oz
Body Care
Australian Botanical
Soap, 6.6 OZ, Sea Salt and Ocean Minerals, Triple Milled Bars made with a Natural Soap Base and Enriched with Organic Shea Butter
$50.99Case of 8
$6.37 each
Organic
Australian Botanical
Soap Goat Milk Soap Bar with Shea Butter
$50.99Case of 8 · 6.6 oz each
$6.37 each · $0.97/oz
