Search
“Way Better Snacks”
457 products
Snacks & Crackers
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$77.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.50 each · $1.18/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz
Organic
Annie's Homegrown
Baked Corn Puffs Organic Cheddar Cheesy
$74.99Case of 12 · 4 oz each
$6.25 each · $1.56/oz
Organic
Country Archer
Jerky Turkey Hickory Smoked Gluten Free
$90.99Case of 12 · 2.5 oz each
$7.58 each · $3.03/oz
Gluten free
From The Ground
Up Cauliflower Cracker Snack Everything
$44.99Case of 6 · 3.5 oz each
$7.50 each · $2.14/oz
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$48.99Case of 12
$4.08 each
Gluten free
Chocolate & Sweets
Cocomels
Sea Salt Organic Caramels Chewy Candy Pouch
$50.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.50 each · $2.43/oz
Organic
Annie's Homegrown
Graham Cracker Snacks Bday Cake
$75.99Case of 12 · 7.5 oz each
$6.33 each · $0.84/oz
Little Secrets
Bar Chocolate Milk Chocolate Caramel Crumble
$47.99Case of 12 · 1.8 oz each
$4.00 each · $2.22/oz
Protein & Sports
Kate's Real Food
Bar Dark Chocolate Cherry Almond Snack
$49.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.17 each · $1.89/oz
Raw Revolution,
Glo, Peanut Butter Dark Chocolate & Sea Salt, 12 Bars
$44.99Case of 12 · 1.6 oz each
$3.75 each · $2.34/oz
Sauces, Spices & Spreads
Gaea North Amer
Gaea N America Olives Kalamata Snkpk Organic
$42.99Case of 8 · 2.3 oz each
$5.37 each · $2.34/oz
Organic