Search
“WILDE SNACKS”
728 products
Snacks & Crackers
Lundberg
Organic Wild Rice Rice Cakes Savory
$41.99Case of 6 · 7.1 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Organic
Lesley Stowe
Raincoast Crisps Wild Blueberry and Almond Crackers
$93.99Case of 12 · 5.3 oz each
$7.83 each · $1.48/oz
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$140.99Case of 12 · 8 oz each
$11.75 each · $1.47/oz
Organic
Salento Provisi
Salento Dried Organic Pineapple
$59.99Case of 6 · 3.5 oz each
$10.00 each · $2.86/oz
Organic
Salento Provisions
Mango Dried Sweet Organic
$59.99Case of 6 · 3.5 oz each
$10.00 each · $2.86/oz
Organic
Second Nature
Nut Medley Keto Crunch Gluten Free
$74.99Case of 6 · 10 oz each
$12.50 each · $1.25/oz
Gluten free
The Froot Thief
Fruit Whip Strawberry Fruit Snacks Strips &
$45.99Case of 24 · 0.7 oz each
$1.92 each · $2.74/oz
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$57.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.83 each · $3.02/oz
Ava Organics
Coconut Blueberry Rollers Sweet Rice Snacks
$55.99Case of 8 · 2.8 oz each
$7.00 each · $2.50/oz
Organic
True Dates
Date Cookie Dough Fruit Snack Natural
$57.99Case of 12 · 3.5 oz each
$4.83 each · $1.38/oz
Pasta, Grains & Soups
Wild Planet
Anchovy White in Water Natural Seafood
$51.99Case of 12 · 4.4 oz each
$4.33 each · $0.98/oz
Wild Planet
Wild Water Sardines in Water Natural Seafood
$51.99Case of 12 · 4.4 oz each
$4.33 each · $0.98/oz
Bulk
Chocolate & Sweets
Yumearth
Candy Drop Peppermint Wild Organic
$40.99Case of 6 · 3.3 oz each
$6.83 each · $2.07/oz
Organic
Drinks
Baby & Pet
Blue Buffalo
Wilderness 100% Grain-Free Wild Bits Chicken Recipe Dog Treats - 4oz
$71.99Case of 8
$9.00 each
Blue Buffalo
Blue Wilderness Grain-Free Duck Biscuits Trail Dog Treats (6 Pack)
$58.99Case of 6 · 10 oz each
$9.83 each · $0.98/oz
Breakfast & Bakery
Protein & Sports
Kate's Real Food
Bar Dark Chocolate Cherry Almond Snack
$48.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.08 each · $1.86/oz
Kate's Real Food
Bar Stash Peanut Butter Hemp Snack Bar
$48.99Case of 12 · 2.2 oz each
$4.08 each · $1.86/oz