Search
“VEGGIE VICE”
133 products
Snacks & Crackers
The Daily Crave
Veggie Chip Sea Salt Crunchy Vegetable Chips
$52.99Case of 8 · 5.25 oz each
$6.62 each · $1.26/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sour Cream Can
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$65.99Case of 12 · 5 oz each
$5.50 each · $1.10/oz
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$76.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.42 each · $1.17/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Earth's Best
Strawberries Garden Veggie Organic 12 Pc
$55.99Case of 3 · 6 oz each
$18.66 each · $3.11/oz
Organic
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Sensible Portions
Veggie Strawberry Garden Scramble Hot Sau
$63.99Case of 12 · 4.25 oz each
$5.33 each · $1.25/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$53.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.75 each · $1.59/oz
Pasta, Grains & Soups
24Vegan
Vegan Curry Green Vegetable Jasmine Rice Entree Prepared Dis
$73.99Case of 6 · 10.5 oz each
$12.33 each · $1.17/oz
Vegan
Glory Foods
Blackeye Peas Seasoned Canned Vegetables
$61.99Case of 12 · 15 oz each
$5.17 each · $0.34/oz
Glory Foods
Greens Mixed Seasoned Canned Vegetables
$87.99Case of 12 · 27 oz each
$7.33 each · $0.27/oz
Fullgreen
Vegi Rice Riced Broccoli With Cauliflower
$41.99Case of 6 · 7.05 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Ty Ling
Stir Fry Mixed Vegetable Canned Vegetable
$62.99Case of 12 · 15 oz each
$5.25 each · $0.35/oz
Drinks
Knudsen
R.W. Knudsen Organic Very Veggie Juice
$52.99Case of 6 · 32 fl oz each
$8.83 each · $0.28/fl oz
Organic
Protein & Sports
Chocolate & Sweets
Sauces, Spices & Spreads
Ziyad
Falafel Dry Mix - 12 oz Gluten-Free Spice Mix with Minced Onion, Garlic, Sesame - Great for Making Veggie Burgers and Snacks
$50.99Case of 6
$8.50 each
Gluten free
Marconi
Giardiniera Hot Pickled & Marinated Vegetables
$139.99Case of 12 · 32 oz each
$11.67 each · $0.36/oz