Search
“Unique”
1,000 products
Snacks & Crackers
Unique
Snacks Pretzel Rings Sourdough Beer Flavored Pretzels
$72.99Case of 12 · 11 oz each
$6.08 each · $0.55/oz
Rustic Bakery
Tart Cherry Cacao Nib Almond Artisan Crisps
$85.99Case of 12 · 5 oz each
$7.17 each · $1.43/oz
Donkey Chip
Donkey Brands Unsalted Tortilla Chips
$59.99Case of 12 · 11 oz each
$5.00 each · $0.45/oz
Sauces, Spices & Spreads
Hendricksons
Dressing Vinegar & Oil Unique Vinaigrette
$48.99Case of 6 · 16 oz each
$8.17 each · $0.51/oz
Bootsies
IndusClassic Bootsies Sauce Roux All Purpose Sauce
$102.99Case of 12 · 16 oz each
$8.58 each · $0.54/oz
Pasta, Grains & Soups
Goya
Split Green Peas Beans Natural Authentic Spanish Style 1
$74.99Case of 24 · 16 oz each
$3.12 each · $0.20/oz
Drinks
Three Spirit
Nightcap Non-Alcoholic Liquor Altern
$233.99Case of 6 · 16.9 fl oz each
$39.00 each · $2.31/fl oz
The Pathfinder
Hemp and Root Natural Liquor Alternative
$240.99Case of 6 · 700 ml each
$40.17 each · $0.06/ml
Charleston Coffee
Roasters Charleston Coffee Whole Bean Coffee
$131.99Case of 6 · 12 oz each
$22.00 each · $1.83/oz
Galvanina
Organic Clementine Soda Beverage Craft Soda
$62.99Case of 12 · 12 fl oz each
$5.25 each · $0.44/fl oz
Organic
Oomee
Beverage Peach Lemon Non Carb Functional Dri
$64.99Case of 12 · 12 fl oz each
$5.42 each · $0.45/fl oz
Chocolate & Sweets
Tonys Chocolonely
Dark Milk Chocolate Pretzel Toffee Bar
$119.99Case of 15 · 6.35 oz each
$8.00 each · $1.26/oz
Biscoff
Lotus Biscoff Cookie Chocolate Crumble Snack Cookies
$80.99Case of 12 · 5.4 oz each
$6.75 each · $1.25/oz
Body Care
Breakfast & Bakery
Bob's Red Mill
Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares Double Chocolaty Chunk
$51.99Case of 6 · 1.3 oz each
$8.67 each · $6.67/oz