Search
“Snacklins”
182 products
Snacks & Crackers
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$48.99Case of 12
$4.08 each
Gluten free
Nick's Sticks
Snack Chicken Stick Free Range Gluten Free (25)
$85.99Case of 25 · 1.7 oz each
$3.44 each · $2.02/oz
Gluten free
Element Snacks
Rice Cakes Dipped Organic Strawberry N Cream Gluten Free
$39.99Case of 6 · 3.5 oz each
$6.67 each · $1.90/oz
Organic
Gratify
Pretzel Thins Sesame Gluten Free Salted Snack
$51.99Case of 6 · 10.5 oz each
$8.67 each · $0.83/oz
Gluten free
Annie's Homegrown
Fruit Snack Summer Strawberry Bunnies
$73.99Case of 8 · 7 oz each
$9.25 each · $1.32/oz
Nick's Sticks
Snack Turkey Sticks Spicy Free Range
$84.99Case of 25 · 1.7 oz each
$3.40 each · $2.00/oz
Lundberg
Rice Cake Minis Sea Salt Organic 6 Pack Savory Snack Cakes
$44.99Case of 4
$11.25 each
Organic
Chocolate & Sweets
Glico
Pocky Glico Cookie Chocolate Banana Flavored Snack Sticks
$45.99Case of 10 · 2.47 oz each
$4.60 each · $1.86/oz
Glico
Pocky Glico Cookies Almond Crush Crumble Snack Cookies
$43.99Case of 10 · 1.45 oz each
$4.40 each · $3.03/oz
Glico
Pocky Glico Cookie Matcha Green Tea Biscuit Snack
$45.99Case of 10 · 2.47 oz each
$4.60 each · $1.86/oz
Element Snacks
Rice Cake Mini Dark Chocolate Bagged Chocolates
$61.99Case of 8 · 3 oz each
$7.75 each · $2.58/oz
Annie's Homegrown
Cracker Bunny Friend Snack Pack
$51.99Case of 4 · 12 oz each
$13.00 each · $1.08/oz
Barkthins
Chocolate Covered Pretzels Dark Chocolate
$96.99Case of 12 · 4.7 oz each
$8.08 each · $1.72/oz
Protein & Sports
Luna
BAR - Gluten Free Snack Bars - Chocolate Cupcake -8g of Protein - Non-GMO - Plant-Based Wholesome Snacking - On The Go Snacks (1.69 Ounce Snack Bars
$42.99Case of 15 · 15 ct each
$2.87 each · $0.19/ct
Gluten free
Sauces, Spices & Spreads
Breakfast & Bakery
Annie's Homegrown
Crispy Snack Bars Birthday Cake 5Count
$56.99Case of 8 · 3.9 oz each
$7.12 each · $1.83/oz