Search
“Shore Lunch”
51 products
Sauces, Spices & Spreads
Pasta, Grains & Soups
Unmeat
Meat Luncheon Hot & Spicy Meat Alternative
$76.99Case of 12 · 11.64 oz each
$6.42 each · $0.55/oz
Annie's Homegrown
Organic Grassfed Shells and Real Aged Cheddar Macaroni and Cheese
$70.99Case of 12 · 6 oz each
$5.92 each · $0.99/oz
Organic
Annie's Homegrown
Mac & Cheese Shell & White Cheddar
$57.99Case of 12 · 6 oz each
$4.83 each · $0.81/oz
Rollingreens
Rolling Greens Bowl Teriyaki Protein Entree
$46.99Case of 6 · 2.5 oz each
$7.83 each · $3.13/oz
Funny Farm
Entree Goat Cheese White Cheddar
$67.99Case of 8 · 9.5 fl oz each
$8.50 each · $0.89/fl oz
Bar Harbor
Ready to Eat New England Clam Chowder Soup
$55.99Case of 6 · 14.5 oz each
$9.33 each · $0.64/oz
Wild Planet
Anchovy White in Water Natural Seafood
$51.99Case of 12 · 4.4 oz each
$4.33 each · $0.98/oz
Annie's Homegrown
Classic Macaroni & Cheese Dinner
$57.99Case of 12 · 6 oz each
$4.83 each · $0.81/oz
Pacific Foods
Organic Butternut Squash Soup Ready to Eat
$88.99Case of 12 · 32 fl oz each
$7.42 each · $0.23/fl oz
Organic
Pacific Foods
Organic Low Sodium Butternut Squash Ready to Ea
$91.99Case of 12 · 32 oz each
$7.67 each · $0.24/oz
Organic
Kitchen And Love
Meal Pasta Primavera Hearts of Palm
$40.99Case of 6 · 8 oz each
$6.83 each · $0.85/oz
Sea Tales
Sardines in Evoo Extra Virgin Olive Oil
$81.99Case of 12 · 4.2 oz each
$6.83 each · $1.63/oz
Grace Caribbean
Mackerel TMO SCE Natural Seafood
$78.99Case of 50 · 5.5 oz each
$1.58 each · $0.29/oz
Sea Tales
Spicy Tomato Sardines, Natural Seafood
$81.99Case of 12 · 4.2 oz each
$6.83 each · $1.63/oz
Mina
Sardines in VG Olive Oil with Lemon Natural Moroccan Can
$61.99Case of 12 · 4.2 oz each
$5.17 each · $1.23/oz
Pacific Foods
Soup Low Sodium Creamy Tomato Organic
$52.99Case of 6 · 32 oz each
$8.83 each · $0.28/oz
Organic
Snacks & Crackers
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Zacks Mighty
Chips Tortilla Sea Salt Organic
$67.99Case of 9 · 7.5 oz each
$7.55 each · $1.01/oz
Organic