Search
“Sahale Snacks”
632 products
Sahale Snacks
Nut Mix Pomegranate Flavored Pistachios
$46.99Case of 6 · 4 oz each
$7.83 each · $1.96/oz
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Sea Salt Organic
$41.99Case of 6 · 5.4 oz each
$7.00 each · $1.30/oz · Organic
Undercover Quinoa
Bites Quinoa Dark Chocolate Sea Salt
$57.99Case of 12 · 3 oz each
$4.83 each · $1.61/oz
Saffron Road
Crunchy Chickpeas Halal Korean Bbq Mild Heat
$29.99Case of 6 · 6 oz each
$5.00 each · $0.83/oz
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$124.99Case of 12 · 8 oz each
$10.42 each · $1.30/oz · Organic
Gaea North America
Olive Snack Pack Grain Pitted Chli &
$38.99Case of 8 · 2.3 oz each
$4.87 each · $2.12/oz
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$38.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.50 each · $9.28/oz
The New Primal
Snack Mates Kids Chicken and Maple Snack Sticks
$59.99Case of 8 · 2.5 oz each
$7.50 each · $3.00/oz
Nora Snacks
Nora Original Flavor Tempura Seaweed Snacks
$51.99Case of 12 · 1.6 oz each
$4.33 each · $2.71/oz