Search
“SEAS GIFT”
478 products
Chocolate & Sweets
Tonys Chocolonely
Bar Dark Chocolate Almond Sea Salt
$57.99Case of 20 · 1.66 oz each
$2.90 each · $1.75/oz
Lindt
Excellence Dark Chocolate Bar with Sea Salt
$90.99Case of 12 · 3.5 oz each
$7.58 each · $2.17/oz
Alter Eco
Organic Chocolate Truffle Sea Salt Bagged Chocolate
$93.99Case of 8 · 4.2 oz each
$11.75 each · $2.80/oz
Organic
Tonys Chocolonely
Milk Chocolate Caramel Sea Salt Bar
$118.99Case of 15 · 6.35 oz each
$7.93 each · $1.25/oz
Divine Chocolate
Milk Toffee Sea Salt Chocolate Bar
$83.99Case of 12 · 3 oz each
$7.00 each · $2.33/oz
Alter Eco
Dark Chocolate Bar Sea Salt Organic
$78.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.58 each · $2.33/oz
Organic
Alter Eco
Dark Brown Chocolate Bar with Sea Salt Organic
$79.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.67 each · $2.36/oz
Organic
Snacks & Crackers
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt Organic
$40.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.42 each · $9.76/oz
Organic
Gimme
Avocado And Seasalt Seaweed Roasted Snack 5 piece
$39.99Case of 6 · 0.7 oz each
$6.67 each · $9.52/oz
Gimme
Seaweed Snacks Seaweed Snk,og2,evoo Organic
$62.99Case of 8 · 0.17 oz each
$7.87 each · $46.32/oz
Organic
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sea Salt & Avocado
$40.99Case of 12 · 0.32 oz each
$3.42 each · $10.67/oz
Gimme
Seaweed Snack Roasted Sesame Organic
$40.99Case of 12 · 0.35 oz each
$3.42 each · $9.76/oz
Organic
Siete
Kettle Sea Salt Potato Chips, Seed Oil Free
$52.99Case of 24 · 1.5 oz each
$2.21 each · $1.47/oz
Lundberg
Brown Rice Cake Sea Salt Organic Gluten Free
$41.99Case of 6 · 7.1 oz each
$7.00 each · $0.99/oz
Organic
Gratify
Gluten Free Pretzel Twist Sea Salt Snacks
$50.99Case of 6 · 10.5 oz each
$8.50 each · $0.81/oz
Gluten free
Protein & Sports
Planted Seeds
Sea Moss Gel Ginger Turmeric
$151.99Case of 6 · 16 fl oz each
$25.33 each · $1.58/fl oz
Pasta, Grains & Soups
Sauces, Spices & Spreads
Redmond
Real Salt Sea Salt - Ancient - Fine - Pouch
$72.99Case of 6 · 16 oz each
$12.17 each · $0.76/oz