Search
“Relaxium”
19 products
Vitamins & Wellness
Boiron
SleepCalm Homeopathic Tablets for Relaxation Night
$69.99Case of 6 · 60 ct each
$11.67 each · $0.19/ct
Body Care
Alteya Organics
Lavender Relax Body & Massage Oils
$84.99Case of 5 · 8.5 fl oz each
$17.00 each · $2.00/fl oz
Organic
Nfuse
Sleep Magnesium Body Lotion for Relaxing Nighttime Skin C
$90.99Case of 6 · 8 oz each
$15.17 each · $1.90/oz
Aura Cacia
Lavender Relaxing Shower Tablet Bath Salt Fragrance
$61.99Case of 6 · 3 oz each
$10.33 each · $3.44/oz
Weleda
Wash Body Relax Essential Body Wash Relaxing
$86.99Case of 7 · 6.8 fl oz each
$12.43 each · $1.83/fl oz
Ina By Ayeya
Soap Bar Unwrap Relax Rose and Geranium
$50.99Case of 10 · 4.5 oz each
$5.10 each · $1.13/oz
Aura Cacia
Aromatherapy Bubble Bath Lavender Relaxing
$82.99Case of 6 · 13 oz each
$13.83 each · $1.06/oz
One With Nature
Relaxing Lavender Dead Sea Mineral - Salt Bath
$26.99Case of 6 · 2.5 oz each
$4.50 each · $1.80/oz
Aura Cacia
Bath Bedtime Bubble Bubble Bath Relaxing Scent
$84.99Case of 6 · 13 fl oz each
$14.17 each · $1.09/fl oz
Drinks
Organic India
Tulsi Sleep Herbal Tea - Holy Basil, Ashwagandha, Chamomile, Night Time Tea for Bedtime, Stress Relieving & Relaxing, Immune Support, USDA Certified Organic - 18 Infusion Bags, 6 Pack
$43.99Case of 6
$7.33 each
Organic
