Search
“REEDS”
65 products
Drinks
Reed's
Soda Ginger Beer Extra Cans 48 Fl Oz, (4 Cans per Pack), 24 Cans Total
$64.99Case of 6
$10.83 each
Reed's
Beer Strongest Ginger 48 Fl Oz, (4 Bottles per Pack), 24 Bottles Total
$77.99Case of 6
$13.00 each
Chocolate & Sweets
Bulk
Baking
Manitoba Harvest
Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified
$81.99Single item
Gluten free
Arrowhead Mills
Organic Ground Flax Seed Baking Seeds
$53.99Case of 6 · 16 oz each
$9.00 each · $0.56/oz
Organic
Protein & Sports
Taos Bakes
Caramel Pecan + Cranberries - Breakfast Bars - 5g Fiber & Gluten Free - Healthy Snacks for Adults - Filled with Pecans, Cranberries, Sesame Seeds, & Chia Seeds - (12 Pack, 1.8oz Bars)
$43.99Case of 12
$3.67 each
Gluten free
Snacks & Crackers
Living Intentions
Organic Sprouted Seeds - Pumpkin Sunflower Gluten Free
$62.99Case of 6 · 8 oz each
$10.50 each · $1.31/oz
Organic
Ashapops
Lily Water Chestnut Popped Seeds Natural Snack
$42.99Case of 6 · 1 oz each
$7.17 each · $7.17/oz
Eden Foods
Organic Pumpkin Seeds - Dry Roasted - Spicy
$25.99Case of 12 · 1 oz each
$2.17 each · $2.17/oz
Organic
Eden Foods
Eden Organic Spicy Dry Roasted Pumpkin Seeds
$73.99Case of 15 · 4 oz each
$4.93 each · $1.23/oz
Organic
Eden Foods
Organic Pocket Snacks - Pumpkin Seeds - Dry Roasted and Salted
$25.99Case of 12 · 1 oz each
$2.17 each · $2.17/oz
Organic
Chinook Seedery
Sunflower Seed Hatch Green Chili
$46.99Case of 12 · 4.7 oz each
$3.92 each · $0.83/oz
Sauces, Spices & Spreads
Nuttzo
Organic Power Fuel 7 Nuts and Seeds Butter, Smooth, Paleo and Keto Friendly, Peanut and Gluten Free, Vegan, Kosher, No Added Sugar or Oil, 12 oz Jar, 6 Pack
$96.99Case of 6
$16.17 each
Organic
G Hughes
Dressing Sugar Free Poppyseed
$43.99Case of 6 · 12 fl oz each
$7.33 each · $0.61/fl oz
No sugar added
Breakfast & Bakery
Nature's Path
Organic Flax Pumpkin Cereal with Flax Seeds
$90.99Case of 12 · 12.35 oz each
$7.58 each · $0.61/oz
Organic
Bobo's
Bar Oat Lemon Poppyseed Gluten Free
$46.99Case of 12 · 3 oz each
$3.92 each · $1.31/oz
Gluten free
Nature's Path
Organic Green Flax Plus Pumpkin Seed Granola
$91.99Case of 12 · 11.5 oz each
$7.67 each · $0.67/oz
Organic
Kind
Clusters Cinnamon Oat Flax Seeds Granola Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz