Search
“Popchips”
729 products
Popchips
Barbecue Potato Chips Gluten Free
$41.99Case of 24 · 0.8 oz each
$1.75 each · $2.19/oz
Gluten free
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$77.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.50 each · $1.18/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Boulder Canyon
Natural Foods - Kettle Chips White Cheddar
$59.99Case of 12 · 6 oz each
$5.00 each · $0.83/oz
Pop Daddy Popcorn
& Pretz Pretzel Garlic Parmesan
$55.99Case of 12 · 7.5 oz each
$4.67 each · $0.62/oz
Pop Daddy Popcorn
& Pretz Pretzels Yellow Mustard
$55.99Case of 12 · 7.5 oz each
$4.67 each · $0.62/oz
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Great Granny
$85.99Case of 12 · 3 oz each
$7.17 each · $2.39/oz
Organic
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Simply Cinnamon
$85.99Case of 12 · 3 oz each
$7.17 each · $2.39/oz
Organic
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
Donkey Chip
Donkey Brands Unsalted Tortilla Chips
$59.99Case of 12 · 11 oz each
$5.00 each · $0.45/oz