Search
“Paisley Farm”
178 products
Carrington Farms
Organic Ghee Clarified Butter
$98.99Case of 6 · 12 oz each
$16.50 each · $1.37/oz · Organic
Cascadian Farm
Organic No Added Sugar Blueberry Vanilla Granola
$44.99Case of 4 · 11 oz each
$11.25 each · $1.02/oz · Organic
Cascadian Farm
Organic Fruit And Nut Granola
$42.99Case of 4 · 11 oz each
$10.75 each · $0.98/oz · Organic
Lundberg
Family Farms Organic Risotto - Creamy Parmesan
$39.99Case of 6 · 5.5 oz each
$6.67 each · $1.21/oz · Organic
Cascadian Farm
Granola Cinnamon Apple No Salt Added
$44.99Case of 4 · 11 oz each
$11.25 each · $1.02/oz
Coombs Family Farms
Syrup Maple Grade A Amber Organic
$187.99Case of 12 · 12 oz each
$15.67 each · $1.31/oz · Organic
Funny Farm
Entree Goat Cheese White Cheddar
$57.99Case of 8 · 9.5 fl oz each
$7.25 each · $0.76/fl oz