Search
“PASSAGE FOODS”
28 products
Pasta, Grains & Soups
PASSAGE FOODS
(Pack Of 12) Passage Foods Noodle Bowl Soy Ginger Ready To Eat 8.6 Oz
$71.99Case of 12
$6.00 each
Explore Cuisine
Red Lentil Penne Pasta Natural Short Cut
$49.99Case of 6 · 8 oz each
$8.33 each · $1.04/oz
PASSAGE FOODS
(Pack Of 12) Passage Foods Thai Curry Vegetable Entree 9.87 Oz
$73.99Case of 12
$6.17 each
PASSAGE FOODS
(Pack of 12) Passage Foods Thai Curry Veg Red Entree Prepared Dish 9.87 Oz
$74.99Case of 12
$6.25 each
Sauces, Spices & Spreads
Passage Foods
Gluten Free Pad Thai Stir Fry Sauce
$34.99Case of 6 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Gluten free
Passage Foods
Thai Basil and Sweet Chili Stir Fry Simmer Sauce
$42.99Case of 8 · 7 oz each
$5.37 each · $0.77/oz
PASSAGE FOODS
(Pack of 18) Passage Foods Sauce Tikka Masala Indian Condiment 13.2 Oz
$96.99Case of 18
$5.39 each
PASSAGE FOODS
(Pack of 12) Passage Foods Sauce Simmer Butter Chicken 13.2 Oz
$68.99Case of 12
$5.75 each
Snacks & Crackers
Foods Alive
Crisps Sprouted Salsa Fresca Rice Alternative Crack
$52.99Case of 6 · 4 oz each
$8.83 each · $2.21/oz
Chocolate & Sweets
Kinnikinnick
Foods Chocolate Cream Sandwich Cookies
$43.99Case of 6 · 8 oz each
$7.33 each · $0.92/oz
Cybele's
Free to Eat Snickerdoodle Cookies Classic Hard & Soft
$48.99Case of 6 · 6 oz each
$8.17 each · $1.36/oz
Body Care
HUME SUPERNATUR
(Pack of 3) Hume Supernatural Oil Dry Body Amber Woods Body & Massage Oi 4 Fl Oz
$72.99Case of 3
$24.33 each