Search
“No Cow Bar”
291 products
Protein & Sports
No Cow Bar
Chocolate Fudge Brownie Protein Nutrition Ba
$47.99Case of 12 · 2.12 oz each
$4.00 each · $1.89/oz
No Cow Bar
Cookies N Cream Nutritional Protein Bars
$47.99Case of 12 · 2.12 oz each
$4.00 each · $1.89/oz
Protein Puck
Plant Based Bars / Snacks with Vegan Protein / 16 Count / 3.25 oz Full Size / Gluten Free, Non Dairy, Kosher Certified Non GMO Premium Healthy Bars / Good Vibes
$49.99Case of 16
$3.12 each
Gluten free
Zing Bars
Zing Peanut Butter Chocolate Chip Vegan Protein Bars, Gluten Free with High Protein, High Fiber, Dairy Free Nutrition Bars, Plant Based Protein, Kosher, Low Sugar, No Sugar Alcohols
$45.99Case of 12 · 12 ct each
$3.83 each · $0.32/ct
Gluten free
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Mocha Chocolate Chip (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Dave's Killer Bread
Bar Protein Organic Blueberry Almond
$69.99Case of 6 · 7.6 oz each
$11.67 each · $1.53/oz
Organic
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Coconut + Almond Butter + Chocolate Chips (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Epic
Uncured Bacon and Pork Bars, Paleo Friendly, Protein Snacks, 12 Count
Now $49.99Was $52.62Case of 12 · 18 oz each
$4.17 each · $0.23/oz
Protein Puck
Plant Based Bars / Snacks with Vegan Protein / 16 Count / 3.25 oz Full Size / Gluten Free, Non Dairy, Kosher Certified Non GMO Premium Healthy Bars / Daily Bliss
$49.99Case of 16
$3.12 each
Gluten free
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Sunflower Butter + Chocolate (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Double Chocolate + Peanut Butter Chips (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Clif BuilderS
Protein Bars - Vanilla Almond Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
Luna
BAR - Gluten Free Snack Bars - Chocolate Cupcake -8g of Protein - Non-GMO - Plant-Based Wholesome Snacking - On The Go Snacks (1.69 Ounce Snack Bars
$42.99Case of 15 · 15 ct each
$2.87 each · $0.19/ct
Gluten free
Clif BuilderS
Protein Bars - Cookies 'n Cream Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
Larabar
Food Bar Fruit & Nut Pecan Pie Gluten Free
$45.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.87 each · $1.80/oz
Gluten free
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Dark Chocolate + Almonds (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Epic
Bison Uncured Bacon and Cranberry Bars, Grass-Fed, Protein Bar, 12 Count
$47.99Case of 12 · 15.6 oz each
$4.00 each · $0.26/oz
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Banana + Almond Butter, (2.3 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Clif Builders
Protein Bars - Chocolate Flavor - 20g Plant Based Protein - Gluten Free - Non-GMO - Low Glycemic - No Artificial Sweeteners - (12 Pack)
$42.99Case of 12 · 2.4 oz each
$3.58 each · $1.49/oz
Gluten free
Dave's Killer Bread
Bar Protein Organic Peanut Buttter Chocolate Chip
$69.99Case of 6 · 7.6 oz each
$11.67 each · $1.53/oz
Organic
Fody Food Co
Fody Foods Snack Bars, Dark Chocolate Nuts & Sea Salt, 1.41 Oz , 5g Protein, Low FODMAP, Gut & IBS Friendly, Vegan, Lactose Free, Non-GMO, Gluten Free
$39.99Case of 12
$3.33 each
Gluten free
Gomacro
Organic Macrobar - Peanut Protein - Bars
$51.99Case of 12 · 2.3 oz each
$4.33 each · $1.88/oz
Organic
Gomacro
MacroBar Mini Organic Vegan Snack Bars - Peanut Butter Chocolate Chip (0.90 Ounce Bars
$47.99Case of 24 · 24 ct each
$2.00 each · $0.08/ct
Organic
Gomacro
MacroBar Organic Vegan Protein Bars - Peanut Butter Chocolate Chip (2.4 Ounce Bars
$51.99Case of 12 · 12 ct each
$4.33 each · $0.36/ct
Organic
Larabar
LÄRabar Cherry Pie Protein Nutrition Bar
$45.99Case of 16 · 1.7 oz each
$2.87 each · $1.69/oz
Aloha
Organic Plant Based Protein Bars Chocolate Chip Cookie Dough
$47.99Case of 12 · 1.98 oz each
$4.00 each · $2.02/oz
Organic
Aloha
Plant Based Protein Bar Peanut Butter Cup
$94.99Case of 6 · 9.88 oz each
$15.83 each · $1.60/oz
Plant based
Aloha
Organic Plant Based Protein Bars, Vanilla Almond Crunch, 1.98-Ounce Bars
$47.99Case of 12
$4.00 each
Organic
Why Bars,
Superfood Protein Bars, 2.04 Ounce Bars - Protein Bar Superfood, Gluten Free, Non GMO, Organic, Vegan, Simple Ingredients (Cherry Chia)
$44.99Case of 12
$3.75 each
Organic
Probar
MEAL Bar, Chocolate Coconut, Non-GMO, Gluten-Free, Healthy, Plant-Based, Whole-Food Ingredients, Natural Energy
$55.99Case of 12 · 12 ct each
$4.67 each · $0.39/ct
Gluten free
Chocolate & Sweets
Alter Eco
Dark Brown Chocolate Bar with Sea Salt Organic
$79.99Case of 12 · 2.82 oz each
$6.67 each · $2.36/oz
Organic
Breakfast & Bakery
Bobo's
Coconut Oat Bars, Gluten Free, Non-GMO, Whole Grain Oats, Snack Bars / On-the-Go / Made with Simple Ingredients
$46.99Case of 12
$3.92 each
Gluten free
