Search
“Namaste Foods”
87 products
Breakfast & Bakery
Baking
Namaste Foods
Mix Flour Perfect Blend
Now $113.99Was $119.99Case of 6 · 48 oz each
$19.00 each · $0.40/oz
Manitoba Harvest
Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified
$81.99Single item
Gluten free
Baby & Pet
Serenity Kids
Food Baby Chicken Tikka Masala Puree
$62.99Case of 12 · 3.5 oz each
$5.25 each · $1.50/oz
Serenity Kids
Baby Roots Organic Food Puree & Mash
$80.99Case of 24 · 3.5 oz each
$3.37 each · $0.96/oz
Organic
Happy Tot
Happytot Pear Beet Blackberry Toddler Meal Baby Food Pouch
$55.99Case of 16 · 4 oz each
$3.50 each · $0.87/oz
Kekoa
Food Baby Shawarma Artichoke Cauliflower Puree
$74.99Case of 18 · 3.5 oz each
$4.17 each · $1.19/oz
Sauces, Spices & Spreads
Passage Foods
Sauce Tikka Masala Indian Condiment
$96.99Case of 18 · 13.2 oz each
$5.39 each · $0.41/oz
Simply Organic
Roasted Garlic and Herb Umami Blend
$62.99Case of 6 · 2.19 oz each
$10.50 each · $4.79/oz
Organic
Vitamins & Wellness
Manitoba Harvest
Hemp Hearts Regenerative Superfood Seeds
$83.99Case of 4 · 12 oz each
$21.00 each · $1.75/oz
Organic India
Tulsi Herbal Supplement - Holy Basil, Immune Support, Adaptogen, Supports Healthy Stress Response, Vegan, Gluten-Free, Kosher, USDA Certified Organic, Non-GMO
$44.99180 ct
$0.25/ct
Organic
Snacks & Crackers
Smash Foods
Snack Bites Strawberry Date Based Fruit Snack
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Smash Foods
Snack Bites Chocolate Peanut Butter Raspberry
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Smash Foods
Snack Bites Peanut Butter Grape Jam Fruit Snacks
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Pasta, Grains & Soups
Lotus Foods
Noodles Organic Buckwat and Brown Rice Soba
$50.99Case of 8 · 8 oz each
$6.37 each · $0.80/oz
Organic
Lotus Foods
Organic Rice Ramen 4-Pack Jade Pearl
$51.99Case of 6 · 10 oz each
$8.67 each · $0.87/oz
Organic
Food Earth
Soup Hug Bowl Five Lentil Natural Indian Soup
$88.99Case of 18 · 10.58 oz each
$4.94 each · $0.47/oz
Phonomenal
Soup Pho Beef Natural Noodle Soup Cup
$75.99Case of 18 · 2.5 oz each
$4.22 each · $1.69/oz
