Search
“Michele's Granola”
189 products
Breakfast & Bakery
Michele's Granola
Cinnamon Raisin Granola Natural Cold Cereal
$72.99Case of 6 · 12 oz each
$12.17 each · $1.01/oz
Purely Elizabeth
Granola Ancient Grain Vanilla Chocolate
$67.99Case of 6 · 12 oz each
$11.33 each · $0.94/oz
Cascadian Farm
Organic Fruit And Nut Granola
$43.99Case of 4 · 11 oz each
$11.00 each · $1.00/oz
Organic
Lil Bucks
Clusterbucks Choco Sea Salt Granola Muesli
$52.99Case of 6 · 6 oz each
$8.83 each · $1.47/oz
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Green Label Dark Chocolate Red Ber
$102.99Case of 6 · 26.4 oz each
$17.17 each · $0.65/oz
Kind
Meditalia Kind Clusters Blue Flax Seed Granola Muesli Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Kind
Meditalia Kind Clusters Dark Chocolate Whole Grain Granola
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Purely Elizabeth
Granola Ancient Grain Berry Crisp
$62.99Case of 6 · 8 oz each
$10.50 each · $1.31/oz
Erin Bakers
Granola Homestyle Double Chocolate Chunk
$59.99Case of 6 · 12 oz each
$10.00 each · $0.83/oz
Annie's Homegrown
Bar Granola Chewy Chocolate Chip
$89.99Case of 6 · 10.68 oz each
$15.00 each · $1.40/oz
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Love Chocolate Peanut Organic
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Organic
Bob's Red Mill
Tropical Cereal Muesli Granola Cold Cereal
$48.99Case of 4 · 14 oz each
$12.25 each · $0.87/oz
Bear Naked
Kellogg's Bear Naked Vanilla Almond Crunch Granola
$62.99Case of 6 · 12 oz each
$10.50 each · $0.87/oz
Familia
Swiss Muesli Original Organic Cereal Granola & Muesli
$94.99Case of 6 · 29 oz each
$15.83 each · $0.55/oz
Organic
Nature's Path
Maple Almond Butter Protein Granola Muesli
$56.99Case of 6 · 10 oz each
$9.50 each · $0.95/oz
Annie's Homegrown
Chewy Grain Chocolate Chip Granola Bars
$86.99Case of 12 · 5.34 oz each
$7.25 each · $1.36/oz
Seven Sundays
Dark Chocolate Almond Muesli Granola Bar
$61.99Case of 6 · 12 oz each
$10.33 each · $0.86/oz
Purely Elizabeth
Organic Cranberry Pecan Granola
$67.99Case of 6 · 12 oz each
$11.33 each · $0.94/oz
Organic
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Dark Chocolate Chunks Orga
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Annie's Homegrown
Double Chocolate Chip Granola Bars
$89.99Case of 6 · 11.76 oz each
$15.00 each · $1.28/oz
Grandy Oats
Grandy Coconola Organic Gluten Free
$70.99Case of 6 · 9 oz each
$11.83 each · $1.31/oz
Organic
Zego
Organic Superfood Apple Craneberry Oatmeal & Muesli
$67.99Case of 5 · 13 oz each
$13.60 each · $1.05/oz
Organic
Familia
Cereal Muesli No Sugar Added Granola & Muesli
$96.99Case of 6 · 29 oz each
$16.17 each · $0.56/oz
No sugar added
Three Wishes
Original Granola Crunchy Oat Granola Cereal
$77.99Case of 8 · 8 oz each
$9.75 each · $1.22/oz
Blake's Seed Based
Bars Chewy Birthday Cake 5bars
$43.99Case of 6 · 4.6 oz each
$7.33 each · $1.59/oz
Nature's Path
Love Crunch Nature's Path Granola Love Crunch Organic
$56.99Case of 6 · 11.5 oz each
$9.50 each · $0.83/oz
Organic
Bulk
Golden Temple
Bakery B04091 Golden Temple Natural Maple Pecan Dream Granola - 1x25lb by Golden Temple Bakery
$167.99Single item
