Maya Kaimal Dal Yellow Lentil With Tomato Garlic $40.99Case of 6 · 10 oz each$6.83 each · $0.68/oz Add
Maya Kaimal Chana Chickpeas Potato & Warm spices $40.99Case of 6 · 10 oz each$6.83 each · $0.68/oz Add
Maya Kaimal Rice Surekha Plain Organic $19.99Case of 6 · 8.5 oz each$3.33 each · $0.39/oz · Organic Sold out
Maya Kaimal Soup Creamy Spiced Btrnut $72.99Case of 12 · 17.6 fl oz each$6.08 each · $0.35/fl oz Sold out