Search
“Maya Kaimal,”
25 products
Pasta, Grains & Soups
Maya Kaimal
Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal
Everyday Dal Black Lentil Tomato and Cumin
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal,
Every Dal Green Split Pea Spinach Coconut
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal
Everyday Dal Green Gram and Garbanzo Indian Entree
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal,
Everyday Dal Kidney Bean, Carrot, Tamarind
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal
Everyday Dal Red Lentil Indian Entree Prepared Dis
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
