Search
“Maxines Heavenly”
15 products
Chocolate & Sweets
Heavenly Organics
Pattie Chocolate Honey Espresso Bagged Chocolat
$49.99Case of 6 · 4.66 oz each
$8.33 each · $1.79/oz
Organic
Heavenly Organics
Honey Patty Chocolate Mint Organic
$64.99Case of 32 · 1.2 oz each
$2.03 each · $1.69/oz
Organic
Heavenly Hunks
Bites Brownie Natural Specialty Cookie
$42.99Case of 6 · 6 oz each
$7.17 each · $1.19/oz
Heavenly Organics
Honey Patty Chocolate Almond Organic
$62.99Case of 32 · 1.2 oz each
$1.97 each · $1.64/oz
Organic
Heavenly Organics
Organic Honey Patties - Mint Chocolate
$57.99Case of 6 · 4.66 oz each
$9.67 each · $2.07/oz
Organic
Maxines Heavenly
Cookie Peanut Butter Chocolate Chunk
$68.99Case of 8 · 7.2 oz each
$8.62 each · $1.20/oz
Breakfast & Bakery
Heavenly Hunks
Cookie White Chocolate Cranberry Gluten Free
$42.99Case of 6 · 6 oz each
$7.17 each · $1.19/oz
Gluten free
Heavenly Hunks
Cookie Oatmeal Chocolate Chip Gluten Free
$43.99Case of 6 · 6 oz each
$7.33 each · $1.22/oz
Gluten free
Heavenly Hunks
Cookies Gluten Free Birthday Cake
$42.99Case of 6 · 6 oz each
$7.17 each · $1.19/oz
Gluten free
Heavenly Hunks
Cookie Peanut Butter Chocolate Gluten Free
$43.99Case of 6 · 6 oz each
$7.33 each · $1.22/oz
Gluten free
