Search
“MAVUNO HARVEST”
48 products
Snacks & Crackers
Mavuno Harvest
All Natural Dried Banana Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Jackfruit Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Pineapple Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
MAVUNO HARVEST
(Pack of 16) Mavuno Harvest Bites Fruit Mango Coconut 1.94 Oz
$62.99Case of 16
$3.94 each
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$47.99Case of 12
$4.00 each
Gluten free
Pasta, Grains & Soups
Ancient Harvest
Pasta Penne Gluten Free
$71.99Case of 12 · 9.6 oz each
$6.00 each · $0.62/oz
Gluten free
Ancient Harvest
Quinoa Harmony Blend Organic
$81.99Case of 6 · 23 oz each
$13.67 each · $0.59/oz
Organic
Ancient Harvest
Quinoa Whoe Grain Organic
$117.99Case of 12 · 14.4 oz each
$9.83 each · $0.68/oz
Organic
Ancient Harvest
Organic Quinoa - Tri - Color Harmony Blend
$118.99Case of 12 · 14.4 oz each
$9.92 each · $0.69/oz
Organic
Baking
Manitoba Harvest
Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified
$81.99Single item
Gluten free
Manitoba Harvest
Certified Organic Hemp Hearts Shelled Hemp Seed
$109.99Case of 6 · 12 oz each
$18.33 each · $1.53/oz
Organic