Search
“MANITOBA HARVES”
72 products
Snacks & Crackers
International Harvest
EB Mango Slices Organic
$44.99Case of 6 · 4 oz each
$7.50 each · $1.87/oz
Organic
International Harvest
Golden Organic Raisins
$52.99Case of 6 · 7 oz each
$8.83 each · $1.26/oz
Organic
Mavuno Harvest
All Natural Dried Banana Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Pineapple Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
Mavuno Harvest
Fruit Dried Jackfruit Organic
$35.99Case of 6 · 2 oz each
$6.00 each · $3.00/oz
Organic
Breakfast & Bakery
Manitoba Harvest
Oatmeal Superseed Original Instant Hot Cereal
$46.99Case of 6 · 7 oz each
$7.83 each · $1.12/oz
Manitoba Harvest
Hemp Yeah! Granola Organic Honey & Oats
$51.99Case of 6 · 10 oz each
$8.67 each · $0.87/oz
Organic
Protein & Sports
MANITOBA HARVES
(Pack Of 4) Manitoba Harvest Max Fiber Original Vanilla 16 Oz
$80.99Case of 4
$20.25 each
MANITOBA HARVES
(Pack of 3) Manitoba Harvest Balanced Plant Protein Powder 32 Oz
$82.99Case of 3
$27.66 each
MANITOBA HARVES
(Pack Of 5) Manitoba Harvest Balanced Unsweetened Protein & Fiber 16 Oz
$88.99Case of 5
$17.80 each
Baking
Manitoba Harvest
Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified
$81.99Single item
Gluten free
Manitoba Harvest
Certified Organic Hemp Hearts Shelled Hemp Seed
$109.99Case of 6 · 12 oz each
$18.33 each · $1.53/oz
Organic
Pasta, Grains & Soups
Ancient Harvest
Quinoa - Organic - Traditional White
$82.99Case of 6 · 27 oz each
$13.83 each · $0.51/oz
Organic
Ancient Harvest
Quinoa Harmony Blend Organic
$81.99Case of 6 · 23 oz each
$13.67 each · $0.59/oz
Organic
Ancient Harvest
Quinoa Whoe Grain Organic
$117.99Case of 12 · 14.4 oz each
$9.83 each · $0.68/oz
Organic
Ancient Harvest
Organic Quinoa - Tri - Color Harmony Blend
$118.99Case of 12 · 14.4 oz each
$9.92 each · $0.69/oz
Organic
Ancient Harvest
Pasta Penne Gluten Free
$71.99Case of 12 · 9.6 oz each
$6.00 each · $0.62/oz
Gluten free
Ancient Harvest
Polenta Basil & Garlic Organic
$67.99Case of 12 · 18 oz each
$5.67 each · $0.31/oz
Organic
Sauces, Spices & Spreads
Vitamins & Wellness
MANITOBA HARVES
(Pack of 4) Manitoba Harvest Hemp Hearts Regenerative Superfood Seeds 12 Oz
$83.99Case of 4
$21.00 each