Search
“MAMMACHIA”
16 products
Pasta, Grains & Soups
Mammachia
Mamma Chia Prebiotic Blueberry Acai Superfood Chia Squeeze
$60.99Case of 6 · 14 oz each
$10.17 each · $0.73/oz
Mammachia
Mamma Chia Prebiotic Chia Squeeze Strawberry Lemonade
$60.99Case of 6 · 14 oz each
$10.17 each · $0.73/oz
Mammachia
Mamma Chia Organic Chia Squeeze - Cherry Beet Organic
$28.99Case of 16 · 3.5 oz each
$1.81 each · $0.52/oz
Organic
MAMMACHIA
(Pack of 32) Mammachia Chia Squeeze Wild Raspberry Superfood Puree 3.5 Oz
$81.99Case of 32
$2.56 each