Search
“Lucas”
12 products
Chocolate & Sweets
Lucas
Swinkles Rellenos Pineapple Natural Mexican Confectio
$93.99Case of 84 · 0.92 oz each
$1.12 each · $1.22/oz
Lucas
Candy Muecas Chamoy Natural Mexican Confections
$93.99Case of 90 · 0.88 oz each
$1.04 each · $1.19/oz
Lucas
Candy Gusano Tamarind Natural Mexican Confection 10 P
$94.99Case of 90 · 1.26 oz each
$1.06 each · $0.84/oz
Home
Lucas Oil
Fuel Treatment High Mileage Gasoline Engine
$89.99Case of 9 · 5.25 fl oz each
$10.00 each · $1.90/fl oz
Lucas Oil
Fuel Treatment Gasoline Engine Cleaner
$93.99Case of 12 · 5.25 fl oz each
$7.83 each · $1.49/fl oz
Sauces, Spices & Spreads
Lucas
Salsagheti Candy Mango Authentic Mexican Confections
$86.99Case of 84 · 0.85 oz each
$1.04 each · $1.22/oz
