Search
“Little Italy”
483 products
Pasta, Grains & Soups
Bob's Red Mill
Corn Grits Polenta Natural Grain Entree
$95.99Case of 16 · 24 oz each
$6.00 each · $0.25/oz
Colavita
Italian Bow Tie Pasta Farfalle Short Cut Pasta
$84.99Case of 20 · 1 lb each
$4.25 each · $4.25/lb
Alessi
Arrabbiata Pasta Quick 4 Minute Italian Entree
$83.99Case of 18 · 6.35 oz each
$4.67 each · $0.73/oz
Chocolate & Sweets
Little Secrets
Llc Wafer Milk Chocolate Sea Salt
$47.99Case of 12 · 1.4 oz each
$4.00 each · $2.86/oz
Little Secrets
Llc Wafer Dark Chocolate Sea Salt
Now $47.99Was $50.52Case of 12 · 1.4 oz each
$4.00 each · $2.86/oz
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
Drinks
Little Saints
Na Mcktl Negroni Spritz Carbonated Beverage
$123.99Case of 6 · 32 fl oz each
$20.67 each · $0.65/fl oz
Little Saints
NA Mocktail Paloma 4 Pack Carbonated
$123.99Case of 6 · 32 fl oz each
$20.67 each · $0.65/fl oz
Little Saints
Non-alcoholic Spirit St Juniper
$236.99Case of 12 · 12.7 fl oz each
$19.75 each · $1.56/fl oz
Sauces, Spices & Spreads
Baby & Pet
Snacks & Crackers
Alessi
Cookie Lady Finger Savoiardi Italian Dessert Cookies
$56.99Case of 12 · 7 oz each
$4.75 each · $0.68/oz
