Search
“Lars Own”
14 products
Larabar
Bar Fruit & Nut Food Chocolate Chip Brownie Gluten Free
$44.99Case of 16 · 1.6 oz each
$2.81 each · $1.76/oz · Gluten free
Larabar
Bars Peanut Butter Chocolate Chip 12Pk
$121.99Case of 6 · 19.2 oz each
$20.33 each · $1.06/oz
Annie's Homegrown
Crispy Snack Bars Birthday Cake 5Count
$56.99Case of 8 · 3.9 oz each
$7.12 each · $1.83/oz
Lenny & Larry's
Bar Boss Chocolate Mint Brownie
$46.99Case of 12 · 2.05 oz each
$3.92 each · $1.91/oz
Annie's Homegrown
Chewy Gluten Free Granola Bars Oatmeal Cookies
$69.99Case of 12 · 4.9 oz each
$5.83 each · $1.19/oz · Gluten free