Search
“Lakanto”
38 products
Drinks
Baking
Lakanto
Classic Fruit Sweetener Stick Granulated Low Cal
$57.99Case of 8 · 3.17 oz each
$7.25 each · $2.29/oz
Lakanto
Sweetener Golden Sugar Free
$97.99Case of 8 · 16 oz each
$12.25 each · $0.77/oz
No sugar added
Lakanto
Sweetener Classic Sugar Free
$97.99Case of 8 · 16 oz each
$12.25 each · $0.77/oz
No sugar added
Lakanto
Golden Fruit Sweetener Stick Low/No Cal Granulated
$57.99Case of 8 · 3.17 oz each
$7.25 each · $2.29/oz
Lakanto
Sweetener Liquid Monkfruit Vanilla
$81.99Case of 6 · 1.76 fl oz each
$13.67 each · $7.76/fl oz
Breakfast & Bakery
Chocolate & Sweets
Lakanto
Truffles Keto Salted Caramel Chocolate
$88.99Case of 10 · 3.63 oz each
$8.90 each · $2.45/oz
Keto
Lakanto
Chocolate Bar 55% Gluten Free Sugar
$56.99Case of 8 · 3 oz each
$7.12 each · $2.37/oz
Gluten free
Lakanto
Chocolate Bar 55% Nib Gluten Free Sugar F
$55.99Case of 8 · 3 oz each
$7.00 each · $2.33/oz
Gluten free
Lakanto
Monkfruit Sweetened Chocolate Syrup
$92.99Case of 8 · 16 fl oz each
$11.62 each · $0.73/fl oz
Lakanto
Chocolate Bar 55% Almond Gluten Free Sugar
$56.99Case of 8 · 3 oz each
$7.12 each · $2.37/oz
Gluten free