Search
“LA SIERRA”
50 products
Pasta, Grains & Soups
LA COSTENA
(Pack of 24) La Costena Pinto Beans Refried Beans Bag 15.16 Oz
$91.99Case of 24
$3.83 each
La Sierra
Charro Whole Beans Authentic Mexican Whole Beans
$63.99Case of 12 · 19.5 oz each
$5.33 each · $0.27/oz
Sauces, Spices & Spreads
La Victoria
Thick & Chunky Hot Salsa Authentic Mexican
$75.99Case of 12 · 15.5 oz each
$6.33 each · $0.41/oz
La Preferida
Nacho Cheese Sauce Authentic Mexican Dip
$64.99Case of 12 · 15 oz each
$5.42 each · $0.36/oz
La Victoria
Salsa Victoria Hot Authentic Mexican Salsa
$75.99Case of 12 · 15.5 oz each
$6.33 each · $0.41/oz
LA PREFERIDA
(Pack of 24) La Preferida Fish Taco Organic Seasoning Blend 1 Oz
$64.99Case of 24
$2.71 each
Organic
LA PREFERIDA
(Pack of 72) La Preferida Fajita Seasoning Blend Natural Mexican Herbs & 1.25 Oz
$86.99Case of 72
$1.21 each
Drinks
La Colombe
Coffee Corsica Ground Coffee Natural Ground
$69.99Case of 4 · 12 oz each
$17.50 each · $1.46/oz
More finds
Body Care
A LA MAISON
(Pack Of 12) A La Maison Soap Bar French Lavender Flower 8.8 Oz
$81.99Case of 12
$6.83 each
A LA MAISON
(Pack Of 8) A La Maison Soap Liquid French Honeysuckle 16.9 Fl Oz
$92.99Case of 8
$11.62 each
A LA MAISON
(Pack of 8) A La Maison Provence Lemon Liquid Soap 16.9 Fl Oz
$92.99Case of 8
$11.62 each
A LA MAISON
(Pack Of 8) A La Maison Soap Liquid French Lavender Aloe 16.9 Fl Oz
$92.99Case of 8
$11.62 each
A LA MAISON
(Pack Of 8) A La Maison Soap Liquid French Rosemary Mint 16.9 Fl Oz
$92.99Case of 8
$11.62 each
A LA MAISON
(Pack Of 8) A La Maison Soap Liquid Fresh Sea Salt 16.9 Fl Oz
$92.99Case of 8
$11.62 each
A LA MAISON
(Pack Of 4) A La Maison Soap Liquid Fresh Sea Salt 33.8 Fl Oz
$70.99Case of 4
$17.75 each