Search
“LA FAVORITA”
19 products
Snacks & Crackers
Pasta, Grains & Soups
La Preferida
Authentic Organic Refried Beans
$54.99Case of 12 · 15 oz each
$4.58 each · $0.31/oz
Organic
La Preferida
Refried Black Beans, Creamy, Classic Mexican Side Dish, Ready-to-Eat 16oz.
$49.99Case of 12
$4.17 each
La Preferida
Bean Lentil Authentic Mexican Pantry Natural Gro
$85.99Case of 24 · 16 oz each
$3.58 each · $0.22/oz
Sauces, Spices & Spreads
La Preferida
Giardiniera Hot Mexican Pickled Vegetables
$96.99Case of 12 · 16 oz each
$8.08 each · $0.51/oz
La Preferida
Nacho Cheese Sauce Authentic Mexican Dip
$64.99Case of 12 · 15 oz each
$5.42 each · $0.36/oz