Search
“Kylitos Salsa”
831 products
Herdez
Salsa Casera Hot Authentic Mexican Dip & Salsa
$73.99Case of 12 · 16 oz each
$6.17 each · $0.39/oz
Embasa
Salsa Verde Green Medium Authentic Mexican Dip
$80.99Case of 36 · 7 oz each
$2.25 each · $0.32/oz
Clint's
Salsa Roasted Serrano Shelf Stable Salsa
Now $46.99Was $49.46Case of 6 · 16 oz each
$7.83 each · $0.49/oz
Native Texan
True to Texas Mild Salsa Shelf Stable
$70.99Case of 12 · 16 oz each
$5.92 each · $0.37/oz
Native Texan
True to Texas Medium Salsa Shelf Stable Natural
$70.99Case of 12 · 16 oz each
$5.92 each · $0.37/oz
