Search
“Kind”
128 products
Protein & Sports
Kind
Pecan & Sea Salt Maple Glazed Protein Nutrition Bar
$65.99Case of 24 · 1.4 oz each
$2.75 each · $1.96/oz
Kinderlyte
Kindlyte Electrolyte Solution Lemonade
$60.99Case of 6 · 33.8 fl oz each
$10.17 each · $0.30/fl oz
Kinderlyte
Kindlyte Electrolyte Solution Orange
$60.99Case of 6 · 33.8 fl oz each
$10.17 each · $0.30/fl oz
Kinderlyte
Kindlyte Electrolyte Solution Tropical Punch
$60.99Case of 6 · 33.8 fl oz each
$10.17 each · $0.30/fl oz
Snacks & Crackers
Breakfast & Bakery
Kind
Clusters Almond Butter Natural Granola Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Kind
Clusters Cinnamon Oat Flax Seeds Granola Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Kind
Clusters Oats Honey Toasted Coconut Granola Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Kind
Meditalia Kind Clusters Blue Flax Seed Granola Muesli Cereal
$60.99Case of 6 · 11 oz each
$10.17 each · $0.92/oz
Sauces, Spices & Spreads
Kinder's
Buttery Steakhouse Seasoning Spice Blend Natural
$90.99Case of 24 · 2.3 oz each
$3.79 each · $1.65/oz
Kinder's
Organic Roasted Garlic Salt Seasoning
$52.99Case of 8 · 4 oz each
$6.62 each · $1.66/oz
Organic
Kinder's
Seasoning the Blend Spice Blend Natural Loose Seasonin
$90.99Case of 24 · 3 oz each
$3.79 each · $1.26/oz
Kinder's
Barbeque Sauce Garlic Roasted Squeeze
$48.99Case of 6 · 15.5 fl oz each
$8.17 each · $0.53/fl oz
Kinder's
Organic Cracked Pepper and Lemon Seasoning
$52.99Case of 8 · 3.5 oz each
$6.62 each · $1.89/oz
Organic
