Search
“Kernel Seasons”
107 products
Snacks & Crackers
Kernel Seasons
Kernel Season's, Kettle Corn Popcorn Seasoning
$35.99Case of 6 · 3 oz each
$6.00 each · $2.00/oz
Smackin Snacks
Cheddar Jalapeño Sunflower Seeds Bag
$45.99Case of 12 · 5 oz each
$3.83 each · $0.77/oz
Second Nature
Nut Medley Super Omega Smart Mix Gluten Free
$66.99Case of 6 · 10 oz each
$11.17 each · $1.12/oz
Gluten free
Baking
Kentucky Kernal
Flour Seasoned Gluten Free
$37.99Case of 6 · 10 oz each
$6.33 each · $0.63/oz
Gluten free
Kentucky Kernel
Mix Sweet Yellow Cornbread Muffins
$33.99Case of 6 · 10 oz each
$5.67 each · $0.57/oz
Sauces, Spices & Spreads
Bulk
Pasta, Grains & Soups
Lundberg
Family Farms Organic Risotto - Creamy Parmesan
$39.99Case of 6 · 5.5 oz each
$6.67 each · $1.21/oz
Organic
Protein & Sports
Munk Pack
Munk (Pack - Bar Nut Seed Caramel Sea Salt Keto
$38.99Case of 12 · 1.23 oz each
$3.25 each · $2.64/oz
Keto
Genius Gourmet
Keto Bars Bar Peanut Buttter Chocolate
$33.99Case of 10 · 1.09 oz each
$3.40 each · $3.12/oz
Keto
Breakfast & Bakery
Garden Of Eatin'
Blue Corn Taco Shells - Blue Corn
$69.99Case of 12 · 5.5 oz each
$5.83 each · $1.06/oz
Kodiak Cakes
- Flapjack On The Go - Cinnamon Maple
$44.99Case of 12 · 2.25 oz each
$3.75 each · $1.67/oz