Search
“Kalaya”
65 products
Vitamins & Wellness
Sauces, Spices & Spreads
Gaea North America
Gaea Greek Kalamata Olive Snack Pack Pitted Natural Grocery
$65.99Case of 16 · 2.3 oz each
$4.12 each · $1.79/oz
Gaea North America
Gaea N America Olives Kalamata Snkpk Organic
$43.99Case of 8 · 2.3 oz each
$5.50 each · $2.39/oz
Organic
Gaea North America
Olive Snack Pack Kalamata Pitted
$38.99Case of 8 · 2.3 oz each
$4.87 each · $2.12/oz
Gaea North America
Olive Kalamata Pitted Organic
$71.99Case of 8 · 5.6 oz each
$9.00 each · $1.61/oz
Organic
Peloponnese
Skippy Peloponnese Olive Kalamata Halved
$47.99Case of 6 · 6.4 oz each
$8.00 each · $1.25/oz
Divina
Kalamata Olives Pitted OTG Natural Grocery Olives
$74.99Case of 40 · 1.1 oz each
$1.87 each · $1.70/oz
Saltworks
Himalayan Fine Grain Pink Salt Seasoning Loose
$93.99Case of 3 · 5 lb each
$31.33 each · $6.27/lb
Saltean Chef Secret
Salt Pink Himalayan Cracked Cornbread Shaker
$65.99Case of 24 · 5.98 oz each
$2.75 each · $0.46/oz
Home
Calyan Wax Co
Soy Black Vetiver Tonka Container Candle
$79.99Case of 3 · 10.2 oz each
$26.66 each · $2.61/oz
Pasta, Grains & Soups
Maya Kaimal
Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Body Care
Snacks & Crackers
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
Haddar
Rice Multigrain Himalayan Salt Natural Kosher Cake Ch
$72.99Case of 24 · 4.2 oz each
$3.04 each · $0.72/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
Wilde Snacks
Chip Chicken Himalayan Pink Salt
Now $107.99Was $113.67Case of 12 · 4 oz each
$9.00 each · $2.25/oz
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Gold Organic
$76.99Case of 48 · 0.88 oz each
$1.60 each · $1.82/oz
Organic
