Search
“KALAYA”
70 products
Vitamins & Wellness
Pasta, Grains & Soups
Maya Kaimal
Everyday Chana Chickpeas with Coconut & Kale
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Maya Kaimal,
Everyday Dal Kidney Bean, Carrot, Tamarind
$41.99Case of 6 · 10 oz each
$7.00 each · $0.70/oz
Snacks & Crackers
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
LESSER EVIL
(Pack of 48) Lesser Evil Popcorn Himalayan Gold Organic 0.88 Oz
$76.99Case of 48
$1.60 each
Organic
LESSER EVIL
(Pack of 48) Lesser Evil Popcorn Himalayan Pink Salt Organic 0.88 Oz
$76.99Case of 48
$1.60 each
Organic
TOP FOX
(Pack of 18) Top Fox Sunflower Seeds Himalayan Pink Sea Salt 5.5 Oz
$91.99Case of 18
$5.11 each
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Sweet Organic
$68.99Case of 12 · 6.4 oz each
$5.75 each · $0.90/oz
Organic
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Pink Organic
$64.99Case of 12 · 4.6 oz each
$5.42 each · $1.18/oz
Organic
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Gold Organic
$64.99Case of 12 · 4.6 oz each
$5.42 each · $1.18/oz
Organic
HADDAR
(Pack of 24) Haddar Rice Multigrain Himalayan Salt Natural Kosher Cake Ch 4.2 Oz
$72.99Case of 24
$3.04 each
Sauces, Spices & Spreads
Gaea North America
Olive Snack Pack Kalamata Pitted
$38.99Case of 8 · 2.3 oz each
$4.87 each · $2.12/oz
Gaea North Amer
Gaea N America Olives Kalamata Snkpk Organic
$43.99Case of 8 · 2.3 oz each
$5.50 each · $2.39/oz
Organic
Gaea North America
Olive Kalamata Pitted Organic
$71.99Case of 8 · 5.6 oz each
$9.00 each · $1.61/oz
Organic
SALTEAN CHEF SE
(Pack Of 24) Saltean Chef Secret Salt Pink Himalayan Cracked Cornbread Shaker 5.98 Oz
$65.99Case of 24
$2.75 each
Protein & Sports
QUANTUM ENERGY
(Pack Of 16) Quantum Energy Squares Bar Dark Chocolate Pink Himalayan 1.69 Oz - 2 Boxes 8 each
$48.99Case of 16
$3.06 each