Search
“Julios”
30 products
Sauces, Spices & Spreads
Gaea North America
Gaea Greek Kalamata Olive Snack Pack Pitted Natural Grocery
$65.99Case of 16 · 2.3 oz each
$4.12 each · $1.79/oz
Gaea North America
Greek Olive Snack Pack Green Pitted Chili
$65.99Case of 16 · 2.3 oz each
$4.12 each · $1.79/oz
Divina
Kalamata Olives Pitted OTG Natural Grocery Olives
$74.99Case of 40 · 1.1 oz each
$1.87 each · $1.70/oz
Mezzetta
Tomato Sundried Oil Julienne Pickled & Marinated
$49.99Case of 6 · 8 oz each
$8.33 each · $1.04/oz
Snacks & Crackers
Julios
Chip Tortilla Orginal Sea Salt Seasoned
Now $65.99Was $69.46Case of 12 · 9 oz each
$5.50 each · $0.61/oz
