Search
“Jackson's Chips”
704 products
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Cheddar Canister
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
Whisps
Cello Whisps Asiago Pepperjack Cheese Crisps
$61.99Case of 12 · 2.12 oz each
$5.17 each · $2.44/oz
Boulder Canyon
Chip Avocado Oil Malt Vinegar Sea Salt
$81.99Case of 12 · 10 oz each
$6.83 each · $0.68/oz
Boulder Canyon
Seasonal Flavor Potato Chips Sea Salt
$64.99Case of 12 · 5.25 oz each
$5.42 each · $1.03/oz
Popchips
Barbecue Potato Chips Gluten Free
$41.99Case of 24 · 0.8 oz each
$1.75 each · $2.19/oz
Gluten free
Boulder Canyon
Authentic Foods Potato Chips Kettle Cooked Hickory Barbecue
$59.99Case of 12 · 6.5 oz each
$5.00 each · $0.77/oz
Sensible Portions
Chip Garden Veggie Sour Cream Can
$63.99Case of 12 · 5 oz each
$5.33 each · $1.07/oz
Boulder Canyon
Chips - Sea Salt and Cracked Pepper Gluten Free
$56.99Case of 12 · 5 oz each
$4.75 each · $0.95/oz
Gluten free
Dang
Thai Rice Chips Toasted Sesame, Vegan, Gluten Free Crisps, Non GMO, Healthy Savory Snacks, Made with Whole Foods, 35% Less Fat, Resealable Individual Bags
$80.99Case of 12 · 3.5 oz each
$6.75 each · $1.93/oz
Gluten free
Way Better Snacks
Chip Multigrain Sunny Veggie Snack Chips
$77.99Case of 12 · 5.5 oz each
$6.50 each · $1.18/oz