Search
“Himala Salt”
131 products
Sauces, Spices & Spreads
Saltworks
Himalayan Fine Grain Pink Salt Seasoning Loose
$93.99Case of 3 · 5 lb each
$31.33 each · $6.27/lb
Saltean Chef Secret
Salt Pink Himalayan Cracked Cornbread Shaker
$65.99Case of 24 · 5.98 oz each
$2.75 each · $0.46/oz
A Vogel
A.Vogel Salt Sea Herbamare Natural Sea Salt Herb Seasoning
$66.99Case of 6 · 8.8 oz each
$11.17 each · $1.27/oz
Nu Salt
Nu-Salt Salt Substitute Shaker Salt Blend Seasoning
$76.99Case of 36 · 3 oz each
$2.14 each · $0.71/oz
Pasta, Grains & Soups
Snacks & Crackers
Haddar
Rice Multigrain Himalayan Salt Natural Kosher Cake Ch
$72.99Case of 24 · 4.2 oz each
$3.04 each · $0.72/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
Milton's
Craft Bakers Himalayan Salt Organic Gourmet Crackers
$48.99Case of 8 · 6 oz each
$6.12 each · $1.02/oz
Organic
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Pink Salt Organic
$76.99Case of 48 · 0.88 oz each
$1.60 each · $1.82/oz
Organic
Wilde Snacks
Chip Chicken Himalayan Pink Salt
Now $107.99Was $113.67Case of 12 · 4 oz each
$9.00 each · $2.25/oz
Barnana
Organic Plantain Chips, Himalayan Pink Salt, Healthy Snack Made With 100% Coconut Oil, Non-GMO, Potato Chip Alternative, Zero Sugar, Paleo, Grain-Free, USDA Organic, Vegan 6-Pack)
$41.99Case of 6 · 5 oz each
$7.00 each · $1.40/oz
Organic
The Daily Crave
Chip Lentil Himlyin Pink Salt Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Pink Organic
$64.99Case of 12 · 4.6 oz each
$5.42 each · $1.18/oz
Organic
Lesser Evil
Popcorn Himalayan Gold Organic
$76.99Case of 48 · 0.88 oz each
$1.60 each · $1.82/oz
Organic
Protein & Sports
Quantum Energy
Squares Dark Chocolate Pink Himalayan Salt Bar
$29.99Case of 8 · 1.69 oz each
$3.75 each · $2.22/oz
Quantum Energy
Squares Bar Dark Chocolate Pink Himalayan 1.69 Oz - 2 Boxes
$48.99Case of 16 · 8 ct each
$3.06 each · $0.38/ct
Vitamins & Wellness
Body Care
Drinks
Chocolate & Sweets
Endangered Species
Chocolate Dark Caramel Sea Salt Eagle
$72.99Case of 12 · 3 oz each
$6.08 each · $2.03/oz
