Harvest Snaps Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips $47.99Case of 12 · 3 oz each$4.00 each · $1.33/oz Add
Harvest Snaps Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary) $47.99Case of 12$4.00 eachGluten free Add
HARVEST SNAPS (Pack of 32) Harvest Snaps Light Salt Snack Crisps Veggie Fruit Veggie 1.75 Oz $81.99Case of 32$2.56 each Add
HARVEST SNAPS (Pack Of 16) Harvest Snaps Snack Crisps Tomato Basil 1.75 Oz $50.99Case of 16$3.19 each Add
Mavuno Harvest Bite Fruit Pnaple Passion Fruit $36.99Case of 8 · 1.94 oz each$4.62 each · $2.38/oz Add
International Harvest EB Mango Organic Go $79.99Case of 5 · 12 oz each$16.00 each · $1.33/ozOrganic Add
Manitoba Harvest Hemp Hearts, Shelled Hemp Seeds - 5lbs - 10g Plant Protein & 12g Omega 3 & 6 per 30g serving - Easy to Digest with 9 Amino Acids - Gluten Free, Non-GMO Project Verified $81.99Single itemGluten free Add
Woodstock Farms Organic Walnut Halves and Pieces Natural Nuts $88.99Case of 8 · 5.5 oz each$11.12 each · $2.02/ozOrganic Add
Manitoba Harvest Certified Organic Hemp Hearts Shelled Hemp Seed $109.99Case of 6 · 12 oz each$18.33 each · $1.53/ozOrganic Add
Manitoba Harvest Organic Ground Hemp Seed $95.99Case of 8 · 7 oz each$12.00 each · $1.71/ozOrganic Add
Manitoba Harvest Hemp Yeah! Granola Organic Honey & Oats $51.99Case of 6 · 10 oz each$8.67 each · $0.87/ozOrganic Add
Hengstenberg Beet Sliced German Pickled Beets $46.99Case of 6 · 12.5 oz each$7.83 each · $0.63/oz Add
Gaea North America Organic Greek Green Snack Pack Olives $42.99Case of 8 · 2.3 oz each$5.37 each · $2.34/ozOrganic Add
Native Forest Pineapple Sliced in Juice Canned Fruit $50.99Case of 6 · 15 oz each$8.50 each · $0.57/oz Add
Bar Harbor Sardine Fillet Smoked Skinless Boneless $96.99Case of 12 · 6.7 oz each$8.08 each · $1.21/oz Add