Search
“Funny Farms”
157 products
Pasta, Grains & Soups
Funny Farm
Entree Goat Cheese White Cheddar
$68.99Case of 8 · 9.5 fl oz each
$8.62 each · $0.91/fl oz
Funny Farm
Entree Goat White Cheddar Shells And Cheese
$40.99Case of 8 · 6 oz each
$5.12 each · $0.85/oz
Orrington Farms
Mrs. Wages Orrington Farms Base Grnlr Chicken Bouillon
$56.99Case of 6 · 12 oz each
$9.50 each · $0.79/oz
Carrington Farms
Oil Cooking Flax Organic
$92.99Case of 6 · 16 fl oz each
$15.50 each · $0.97/fl oz
Organic
Seapoint Farms
Organic Edamame Fettuccine Long Pasta
$71.99Case of 12 · 7.05 oz each
$6.00 each · $0.85/oz
Organic
Seapoint Farms
Edamame Spaghetti OG Organic Long Pasta
$71.99Case of 12 · 7.05 oz each
$6.00 each · $0.85/oz
Organic
Bulk
Sauces, Spices & Spreads
Walden Farms
Bacon Ranch Dressing Creamy Dressing CF Bacon
$50.99Case of 6 · 12 fl oz each
$8.50 each · $0.71/fl oz
Walden Farms
Dressing with Honey Balsamic Creamy Dressing
$50.99Case of 6 · 12 fl oz each
$8.50 each · $0.71/fl oz
Chocolate & Sweets
Walden Farms
Syrup Maple Walnut Calorie Free
$45.99Case of 6 · 12 fl oz each
$7.67 each · $0.64/fl oz
Walden Farms
Caramel Syrup Sugar Free Dessert Sauce
$48.99Case of 6 · 12 fl oz each
$8.17 each · $0.68/fl oz
No sugar added
Walden Farms
Dip Calorie Free Caramel Gluten Free
$44.99Case of 6 · 12 oz each
$7.50 each · $0.62/oz
Gluten free
Snacks & Crackers
Lark Ellen Farm
Cacao Cherry Grain Free Granola Bites
$59.99Case of 6 · 8 oz each
$10.00 each · $1.25/oz
Breakfast & Bakery
Cascadian Farm
Organic Fruit And Nut Granola
$42.99Case of 4 · 11 oz each
$10.75 each · $0.98/oz
Organic