Search
“Funny Farm”
19 products
Pasta, Grains & Soups
Funny Farm
Entree Goat Cheese White Cheddar
$68.99Case of 8 · 9.5 fl oz each
$8.62 each · $0.91/fl oz
Funny Farm
Entree Goat White Cheddar Shells And Cheese
$40.99Case of 8 · 6 oz each
$5.12 each · $0.85/oz
Funny Farm
Laloo's White Goat Cheddar Cheese With Jalapeno Macaroni & Cheese
$41.99Case of 8 · 6 oz each
$5.25 each · $0.87/oz
Funny Farm
Goat Cheddar Cheese Gluten - Free Macaroni & Cheese Dinner
$45.99Case of 8 · 6 oz each
$5.75 each · $0.96/oz
Bulk
Breakfast & Bakery
Cascadian Farm
Organic Fruit And Nut Granola
$42.99Case of 4 · 11 oz each
$10.75 each · $0.98/oz
Organic
Sauces, Spices & Spreads
Carrington Farms
Crounons Cracked Pepper Sea Salt
$43.99Case of 6 · 4.75 oz each
$7.33 each · $1.54/oz
Chocolate & Sweets
Walden Farms
Caramel Syrup Sugar Free Dessert Sauce
$48.99Case of 6 · 12 fl oz each
$8.17 each · $0.68/fl oz
No sugar added
Baking
California Farms
Condensed Milk Sweetened Red Can
$105.99Case of 12 · 14 oz each
$8.83 each · $0.63/oz