Search
“Freestyle Snacks”
573 products
Sauces, Spices & Spreads
Snacks & Crackers
Seapoint Farms
Wasabi Dry Roasted Edamame, Healthy Gluten-Free Snacks, 12-Pack
$43.99Case of 12 · 3.5 oz each
$3.67 each · $1.05/oz
Gluten free
Nick's Sticks
Snack Turkey Sticks Spicy Free Range
$108.99Case of 25 · 1.7 oz each
$4.36 each · $2.56/oz
Harvest Snaps
Light Salt Snack Crisps Veggie Fruit Veggie
$81.99Case of 32 · 1.75 oz each
$2.56 each · $1.46/oz
Harvest Snaps
Green Pea Snack Crisps Caesar, 3.3 oz . Plant-based / Baked, never fried / Certified Gluten-Free (Packaging May Vary)
$47.99Case of 12
$4.00 each
Gluten free
True Dates
Date Cookie Dough Fruit Snack Natural
$57.99Case of 12 · 3.5 oz each
$4.83 each · $1.38/oz
Ava Organics
Coconut Blueberry Rollers Sweet Rice Snacks
$55.99Case of 8 · 2.8 oz each
$7.00 each · $2.50/oz
Organic
Sensible Portions
Veggie Strawberry Variety Sea Salt
$77.99Case of 6 · 7.5 oz each
$13.00 each · $1.73/oz
Bare Fruit
Bare Foods Apple Chips Organic Crunchy Great Granny
$88.99Case of 12 · 3 oz each
$7.42 each · $2.47/oz
Organic
Fresh Bellies
Toddler Strawberry Frozen Dried
Now $41.99Was $44.20Case of 6 · 0.75 oz each
$7.00 each · $9.33/oz
Smash Foods
Snack Bites Peanut Butter Grape Jam Fruit Snacks
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Smash Foods
Snack Bites Chocolate Peanut Butter Raspberry
$78.99Case of 24 · 1.8 oz each
$3.29 each · $1.83/oz
Wilde Snacks
Chip Chicken Himalayan Pink Salt
Now $107.99Was $113.67Case of 12 · 4 oz each
$9.00 each · $2.25/oz
Sahale Snacks
Nut Mix Sweet & Savory Snack Mix with Blueberry C
$48.99Case of 4 · 7 oz each
$12.25 each · $1.75/oz
Unique
Snacks Pretzel Rings Sourdough Beer Flavored Pretzels
$71.99Case of 12 · 11 oz each
$6.00 each · $0.55/oz
Annie's Homegrown
Fruit Snack Twist Variety Pack 12Pc
$77.99Case of 6 · 7.68 oz each
$13.00 each · $1.69/oz
Harvest Snaps
Tomato Basil Snack Crisps Veggie Chips
$47.99Case of 12 · 3 oz each
$4.00 each · $1.33/oz
The Froot Thief
Fruit Whip Strawberry Fruit Snacks Strips &
$45.99Case of 24 · 0.7 oz each
$1.92 each · $2.74/oz
Breakfast & Bakery
Bobo's
Chocolate Chip Oat Bars, Gluten Free, Non-GMO, Whole Grain Oats, Snack Bars / On-the-Go / Made with Simple Ingredients
$46.99Case of 12
$3.92 each
Gluten free
