Favalicious Snack Salt Vinegar Roasted Beans $39.99Case of 12 · 2 oz each$3.33 each · $1.67/oz Sold out
Drizzilicious Rice Cake Mini Cookie & Cream $34.99Case of 6 · 4 oz each$5.83 each · $1.46/oz Sold out
2 Gringos Chupacabra Seasoning Cluckalicious $51.99Case of 6 · 7 oz each$8.67 each · $1.24/oz Sold out
Drizzilicious Rice Crisp Mini Birthday Cake $21.99Case of 6 · 4 oz each$3.67 each · $0.92/oz Sold out
Drizzilicious Rice Cakes Mini Salted Caramel $21.99Case of 6 · 4 oz each$3.67 each · $0.92/oz Sold out
Drizzilicious Rice Crisp Mini Cinnamon Swirl $21.99Case of 6 · 4 oz each$3.67 each · $0.92/oz Sold out