Search
“Element Snacks”
1,000+ products
Snacks & Crackers
Element Snacks
Rice Cakes Dipped Organic Strawberry N Cream Gluten Free
$49.99Case of 6 · 3.5 oz each
$8.33 each · $2.38/oz
Organic
Harvest Snaps
Light Salt Snack Crisps Veggie Fruit Veggie
$81.99Case of 32 · 1.75 oz each
$2.56 each · $1.46/oz
United With Earth
Dates Coconut Roll Organic
$148.99Case of 12 · 12 oz each
$12.42 each · $1.03/oz
Organic
Seapoint Farms
Light Salt Dry Roasted Edamame (12x
$43.99Case of 12 · 4 oz each
$3.67 each · $0.92/oz
Sensible Portions
Veggie Strawberry Variety Sea Salt
$77.99Case of 6 · 7.5 oz each
$13.00 each · $1.73/oz
United With Earth
EB Date Roll Almond Organic
$173.99Case of 12 · 12 oz each
$14.50 each · $1.21/oz
Organic
Navitas
Power Snacks Peanut Butter & Jelly Organic
$140.99Case of 12 · 8 oz each
$11.75 each · $1.47/oz
Organic
Annie's Homegrown
Fruit Snack Twist Variety Pack 12Pc
$77.99Case of 6 · 7.68 oz each
$13.00 each · $1.69/oz
Ava Organics
Coconut Blueberry Rollers Sweet Rice Snacks
$55.99Case of 8 · 2.8 oz each
$7.00 each · $2.50/oz
Organic
Unique
Snacks Pretzel Rings Sourdough Beer Flavored Pretzels
$71.99Case of 12 · 11 oz each
$6.00 each · $0.55/oz
Yumearth
Yummy Earth Fruit Snacks Gng Organic
$49.99Case of 12 · 2 oz each
$4.17 each · $2.08/oz
Organic
Sensible Portions
Strawberry Veggie Sea Salt Snack
$69.99Case of 12 · 7 oz each
$5.83 each · $0.83/oz
Dang
Chips Organic Toasted Coconut Fruit Snack
$70.99Case of 12 · 3.17 oz each
$5.92 each · $1.87/oz
Organic
The Daily Crave
Chip Quinoa Himalayan Pink Sea Salt
$54.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.87 each · $1.62/oz
The Daily Crave
Veggie Chip Sea Salt Crunchy Vegetable Chips
$52.99Case of 8 · 5.25 oz each
$6.62 each · $1.26/oz
The Daily Crave
Chip Quinoa Bourbon BBQ Seasoned Veggie Chip
$53.99Case of 8 · 4.25 oz each
$6.75 each · $1.59/oz
True Dates
Date Cookie Dough Fruit Snack Natural
$57.99Case of 12 · 3.5 oz each
$4.83 each · $1.38/oz
Annie's Homegrown
Organic 10-Piece Fruit Snacks
$76.99Case of 8 · 7 oz each
$9.62 each · $1.37/oz
Organic
Chocolate & Sweets
Element Snacks
Rice Cake Mini Dark Chocolate Bagged Chocolates
$61.99Case of 8 · 3 oz each
$7.75 each · $2.58/oz
